11. června 2015 si můžete zakoupit nové vydání školního časopisu NEURON

Vážení profesoři, studenti, zaměstnanci školy a rodiče,
blíží se konec školního roku a s ním i poslední letošní vydání školního časopisu NEURON.

NEURON 6_2015Můžete se v něm těšit na:

  • výběr úžasných hlášek našich drahých kantorů vybraných zástupci G4.D
  • rovnou 3 rozhovory, a to s Mgr. Koutnou, Mgr. Buzkovou a kapelou Ajdontker, v nichž se můžete dozvědět spoustu poutavých informací o zajímavých lidech!
  • spolu s našimi redaktory můžete na řádcích vycestovat do Anglie i do Dubaje
  • recenze, křížovku, cizojazyčný článek a mnoho dalšího!

Časopis si můžete zakoupit o velké přestávce na všech patrech obou budov školy, kde potkáte naše redaktory.

Veškeré nepřeberné množství zajímavostí si lze koupit za pouhých 5 Kč!

Za kolektiv redaktorů, Michaela Daňková, G4.D, Kateřina Eichlerová, G5.A, šéfredaktorky

A nyní mi prosím dovolte pár slov na rozloučenou…

V redakci našeho středoškolského časopisu pracuji 3 a půl roku. Pamatuji si, jak jsem přišla poprvé na redakční schůzku plnou lidí a také, že jsem v tu chvíli vůbec netušila, „která bije“. Netrvalo dlouho a celý tento kolektiv, práce v něm i psaní mi neskutečně přirostly k srdci. Lidé na schůzkách i systém práce se průběžně měnily, a stále máme co vylepšovat. Náš NEURON brzy oslaví 5 let své existence a já věřím, že všichni, kteří se jakkoli podíleli na jeho tvorbě, budou, stejně jako já, na něj vzpomínat jen v dobrém. 

Veškerá loučení jsou smutná a při odchodu ze střední školy jich musíte zvládnout poměrně dost. Končí další etapa našeho života a my musíme jít dál. To neznamená, že na své spolužáky, učitele, školu a vše s ní spojené zapomeneme. Není možné, aby se tak stalo, a ani to nechceme.

Práce v časopise mě toho spoustu naučila. Vy, milí čtenáři, když držíte výtisk v ruce, ani netušíte, co všechno stojí v jeho pozadí. Díky této práci jsem se zlepšila v psaní, v zodpovědnosti, komunikaci s lidmi i před lidmi. Naučila jsem se rozdělovat práci, dohlížet na ni a řešit všechny menší problémky, které občas nastávaly. Není to práce lehká, ale to nezjistíte, dokud si ji sami nezkusíte. Proto držím palce nastupující šéfredaktorce Kačce Eichlerové, ať všechno zvládne na jedničku. Má za sebou skvělý tým lidí, o který se může opřít, a nepochybuji, že Neuron jde do dobrých rukou.

Zároveň bych ze své, již spíše bývalé pozice šéfredaktorky, chtěla poděkovat úžasné školní redakci za skvělé články a grafiku, za odvedenou práci v průběhu celého roku, díky níž získal Neuron další úspěchy v soutěži školních časopisů. Paní profesorce Slawinské, bez které by Neuron nejen nevznikl, ale ani nyní by nemohl existovat. Dále profesorům, paní Jeřábkové a panu Davidovi za korektury článků a tudíž zvýšení jazykové úrovně časopisu, panu řediteli Mgr. Kubínkovi za poskytnutí financí na tisk a za možnost účastnit se soutěží, bez kterých by rovněž bylo obtížné pokračovat v práci. A hlavně vám všem našim čtenářům za podporu, bez které by naše práce postrádala smysl!

DĚKUJI!  

Míša Daňková, G4.D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *