GOA má talent

První zimní den se na naší škole nesl v duchu zábavy a umění – ožila celá malá tělocvična, ve které se uskutečnil historicky první ročník GOA má talent. Vystoupit a ukázat své nadání se rozhodlo celkem 16 tříd, nebo jejich zástupců, a podívaná to byla opravdu pestrá. Na seznamu všech vystupujících byl nejčastější disciplínou tanec, dále jsme mohli sledovat plejádu zpěváků, nechyběla ovšem ani kouzelnická show nebo freestyle na koloběžkách. Kvalitní zhodnocení výkonů zajistila pětičlenná porota, která vůbec neměla jednoduché rozhodování, protože účinkující třídy se velmi pečlivě připravily a snažily se o co nejlepší výsledek na pódiu.
Nakonec padl konečný verdikt, vyhlášeno bylo celkem 5 míst, které byly oceněny darem v podobě příspěvků na školní výlety nebo dnem volna navíc.

1. místo Vystoupení klavíristy Matyáše Hradila a tanečnice Lucie Krenželokové G3.A Fotbal v bublinách a výlet
2. místo Muzikálové zpracování ságy Harry Potter G7.A Šek na 1000 Kč a výlet
3. místo Synchronizované plavání G3.D Šek na 500 Kč a výlet
4. místo Lada a rolničky L4.B Šek na 250 Kč
5. místo Freestyle na koloběžkách O1.A Šek na 250 Kč

 

Všichni vystupující si odnášeli skvělý pocit z podařené akce a radost ze zkrácení výuky v některém lednovém dni. Myslím, že nemluvím jen za sebe, pokud tvrdím, že organizace klapla na jedničku a že všichni přítomní v sále si toto pondělní dopoledne opravdu užili. Proto bych chtěla moc poděkovat celému organizačnímu týmu pod vedením Mgr. Blanky Buzkové za zajištění akce, vedení školy za věnované ceny a odpuštění jednoho dne předvánočního učení.

Za účastníky Kateřina Eichlerová, G6.A

Videoreportáž TV Polar

Fotogalerie ke zhlédnutí