O 100 LET ZPÁTKY…

jsme se ocitli v pátek 12. 12. 2014. Že se porouchala moderní technika, nebo co, abychom se ocitli zpět v čase? Ale kdeže, jen naše škola slavila výročí, konkrétně Gymnázium oslavilo 105 let od založení, Obchodní akademie 95, Střední odborná škola 20 a GOA jako instituce měla 2. výročí. Docela slušný věk.

Abychom tuto příležitost náležitě oslavili, oblékla se většina z nás do dobových kostýmů z celého minulého století. Každý byl originál a všem to moc slušelo. Ať už to  byly dámy s boa, které jako by právě přišly z oslavy u pana Gatsbyho, nebo mladí gentlemanové s klobouky. Všichni byli úžasní!

Právě originalitu oblečení hodnotila během 3. a 4. vyučovací hodiny komise. V 11:40 hodin se žáci budovy B sešli, aby vyhodnotili nejlepší z nejlepších. Vyhodnocení nejlepších kostýmů na budově A proběhne v pátek 19. 12. 2014 v rámci dopolední soutěže o nejlepší koledu.

Vyhodnocení soutěže o nejlepší dobový kostým – budova B

Skupiny Jednotlivci
1. místo – třída O1.A
2. místo – třída T1.C
3. místo – třída L3.B
Barbora Boniatti – O3.A
Adam Wilczek – T3.C
Dominik Uskoba – L4.B

 

Speciální cenu Nadačního fondu Obchodní akademie obdrželi Nela Jurygáčková + Ondra Gabzdyl z O1.A. Moc gratulujeme a děkujeme za velkou účast!

Lucie Parmová, L4.B

Videoreportáž ke zhlédnutí

Kompletní fotogalerie z obou částí školy

retro1 retro2

retro3 retro4

retro5 retro6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *