Smíšený pěvecký sbor zazpíval v Českém Těšíně

V sobotu 16. 5. 2015 si náš Smíšený pěvecký sbor zazpíval v Českém Těšíně na 42. ročníku Vokálního festivalu Pavla Ruska. V rámci koncertu spolu se sborem naším vystoupila další dvě hudební tělesa, a to Smíšený pěvecký sbor Ostrava a místní pěvecký sbor Slezan.

V Českém Těšíně se nám dostalo velice milého uvítání, pořadatelé nám zajistili příjemné koncertní prostředí a výborné domácí občerstvení, které nám přišlo po dopolední zkoušce sboru vhod.

Vzhledem k tomu, že se v době koncertu probíhalo utkání mezi naším národním hokejovým týmem a týmem kanadským, přišlo si poslechnout sborový zpěv pouze pár desítek opravdových nadšenců. Překvapeni jsme nebyli. Sami jsme našemu týmu aktivně fandili do posledních chvil před začátkem našeho vystoupení. Díky hokejové horečce jsme předvedli náš program ve výborném provedení a v duchu jsme si přáli, aby stejně tak excelovali i naši hráči na ledě. Naše přání se nám sice nesplnilo, ale zato jsme si mohli užít zpěv, který je nejlepším lékem na drobné strasti života.

Městu Český Těšín tímto moc děkujeme za pozvání a těšíme se na další spolupráci do budoucna.

Tereza Miklóšová, G6.A

Český Těšín_1 Český Těšín_2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *