Vítězství našich žáků v Orlovské soutěži v informatice

Vítězství v kategorii Video v Orlovské soutěži v informatice přinesl dvojici našich gymnazistů Filipovi Raszkovi z G4.A & Radimovi Urbanovi z G5.A  jimi vytvořený videoklip s názvem Komunikace bez komunikace.

Již 21. ročník tradiční Orlovské soutěže v informatice se konal v pátek 7. 4. 2017 na Střední odborné škole NetOffice Orlová. Soutěžilo se v kategoriích Programování, Video, Grafika, Webové stránky a Programování robotů Lego Mindstorms. V kategoriích Video, Grafika a Webové stránky žáci vytvářeli videoklipy, plakáty a weby na zadané téma Závislost, v kategorii Programování žáci předváděli své naprogramované počítačové hry a v Programování robotů Lego Mindstorms se soutěžilo v kategoriích Rallye Cross a Jízda po čáře na čas.

Z naší školy se soutěže zúčastnili Ondřej Chlubna z G4.A v kategorii Webové stránky, Filip Raszka z G4.A a Radim Urban z G5.A v kategorii Video a Kristýna Kiliková z G4.A a Tomáš Bena z T3.C v kategorii Grafika.

Videoklip s názvem Komunikace bez komunikace od tvůrců Filipa Raszky & Radima Urbana odborná porota vyhodnotila jako nejlepší a naše soutěžní dvojice za něj získala 1. místo – vítězné video ke zhlédnutí.

Oběma vítězům srdečně blahopřejeme k úspěchu, všem soutěžícím a účinkujícím hercům děkujeme za účast a reprezentaci naší školy.

Za učitele informatiky Ing. Marta Slawinská

FilipRaszka_RadimUrban