Exkurze do GE Money Bank v Ostravě

Ve středu 18. 3. 2015 se naše třída L3.B a vybraní studenti z O3.A zúčastnili dne otevřených dveří v zákaznickém centru GE Money Bank v Ostravě. Milý personál pro nás připravil na „ulici“ Stodolní občerstvení a také malé dárečky. Největší radost nám udělal kocour z reklamy, se kterým jsme se mohli vyfotit.

Poté nám byla představena prezentace, kde jsme se dozvěděli zajímavé informace jako například, že GE není známá jen v bankovnictví, ale i ve výrobě zdravotnických přístrojů nebo motorů v letadlech. Společnost nabízí  pracovní místa na poloviční úvazek pro studenty škol, ale mohou se vypracovat na vyšší pozici s plným úvazkem.

Následovala prohlídka budovy, přesněji oddělení call centra, vymáhání pohledávek a dalších. Chod firmy nás překvapil tím, jak se k sobě všichni přátelsky chovají a pořádají spoustu společných akcí, kde se baví nebo tvoří výzdobu kanceláří.

Nakonec jsme se zúčastnili workshopů „Rozumíme penězům“ a „Jak uspět u výběrového řízení“, kde jsme měli možnost vyzkoušet si různé situace z naší budoucí praxe.

Exkurze se všem líbila a dozvěděli jsme se spoustu užitečných informací. Mňauvajs!

Michaela Balková, L3.B

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *