Lyžařský kurz ve škole 1. – 5. 2. 2016

V prvním týdnu února byl uspořádán ve škole lyžařský kurz pro žáky 1. ročníku odborných oborů, kteří se ze závažných důvodů nemohli zúčastnit LVK na horách. Pod vedením Mgr. Vlasty Doležalové a Mgr. Milana Klepače probíhalo vše, co na kurzu probíhat má, jen to lyžování chybělo.

Ze závěrečného hodnocení účastníků:

Celý týden byl úžasný. Super program byl vždycky na celý den a nikdo se nenudil. Užili jsme si spoustu zábavy, spřátelili jsme se mezi sebou a spolupracovali jsme spolu po celý týden. Pohybové aktivity střídaly hodiny vyhrazené pro teorii lyžování, zásady pobytu v horách a pravidla turistiky. Zásady první pomoci při různých typech poranění jsme zvládli nejen teoreticky, ale i prakticky. To vše doplňovaly různé hry, ve kterých jsme procvičovali paměť, komunikaci, spolupráci. Všichni jsme spokojení a na tento kurz budeme rádi vzpomínat.

Úžasné skupiny „ZETA“ a „Sluníčka“

Bylo to super. Myslíme, že všem se to moc líbilo, bylo to velmi zajímavé i pro lidi, kteří nejsou společenští. Odnášíme si spoustu zážitku, které si budeme dlouho pamatovat. Sice se to nedá srovnávat s „lyžákem“ na sněhu, ale nikdo snad nebude litovat toho, že nemohl jet.  Protože jsme se na začátku vůbec neznali, nikdo z nás nečekal, že se dokážeme mezi sebou takhle bavit.

Super skupiny „Kolečka“ a „Čičinky“

Fotogalerie ke zhlédnutí

Lyžák ve škole