Náš NEURON získal 2. místo v krajském kole Soutěže školních časopisů

Je pondělí 12. 5. a já spolu s dalšími dvěma studenty Petrou Baronovou z L3.B, Dominikem Mazurkem z G1.D a panem Mgr. Tomášem Davidem míříme směr Ostrava na vyhlašování výsledků krajského kola soutěže Školní časopis roku 2014.

Po příjezdu na místo jsme nejprve prošli registrací a vrhli jsme se na prohlížení časopisů ostatních redakcí. Když se sešli všichni účastníci, mohli jsme se rozdělit do workshopů. Vybrala jsem si workshop o správném rozložení titulní strany časopisu, vedený celý v angličtině slečnami z Turecka a Francie. Nenabrala jsem tedy zkušenost jen pro svou funkci v redakční radě, ale rovněž jsem si vyzkoušela obhájit svou práci v anglickém jazyce.

Nyní již však přichází to nejpodstatnější – samotné vyhlašování výsledků. Hned na začátku nám je oznámeno, že letos se do celorepublikového kola postupuje jen z prvních dvou míst. Málem jsem začala ztrácet naději na postup. Vyhlašovalo se v několika kategoriích a ta naše přišla na řadu jako úplně poslední.

„Na 2. místě se umístil časopis Neuron“, rozneslo se místností a my jsme si s radostí a pýchou mohli dojít pro diplom. Od loňského roku jsme se posunuli zase o stupínek výš, nechali po sobě zase o něco kvalitnější práci a opět jsme postoupili do celorepublikového kola této soutěže.

Děkuji za práci celé redakci a na podzim se uvidíme v Brně!

Michaela Daňková, G3.D

Výsledková listina umístění školních časopisů ze všech kategorií v MS kraji

Videoreportáž na http://www.tvportaly.cz/orlova/33372-skolni-casopis-neuron-zaznamenal-dalsi-uspech

NEURON_Ostrava2014_1NEURON_Ostrava2014 Diplom_NEURON_2.misto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *