Náš NEURON získal 14. místo v ČR s cenou poroty

Již před pěti lety vznikl na naší škole náš oblíbený školní časopis Neuron. Stal se takovým děťátkem školy a jeho tvůrců a jako správné děťátko se také vyvíjel.

neuronekPrvní úspěchy přišly hned na startu jeho existence a postupně jich přibývalo. Žádný úspěch ovšem nepostrádal kritiku. Z toho si ale maminky a tatínkové našeho děťátka nic nedělali, protože dobře věděli a ví, že jedině kritika nás zvedne ještě výš. V květnu letošního roku obsadil Neuronek úžasné 2. místo v krajské soutěži – nejlepší umístění od „narození“ – a postoupil do celostátního kola.

Máme pondělí 1. 12. 2014 a počasí venku se velice kazí. Silnice i železnice jsou nebezpečně pokryté ledovkou a kolabuje doprava. Další den máme jet vlakem do Brna na vyhlašování výsledků celostátního kola. Večer s obrovským zklamáním zjišťujeme, že nám to počasí nedovolí. Na poslední chvíli rušíme naši výpravu a tiše doufáme, že Neuron na soutěži „zabojuje“ i bez nás. Je to velký kluk a bojovník a získal v celorepublikovém kole nejlepší umístění v historii. Zvedl se o neuvěřitelných 13 míst od loňského roku na úžasné 14. místo a stejně jako vloni opět vyhrál i cenu poroty. Jako správné maminky a tatínci jsme na naše děťátko neskutečně pyšní a doufáme, že bude i nadále stoupat jen výš a výš.

Myslíte si, že byste mohli našemu časopisu něčím přispět? Baví Vás psát? Kreslit? Básnit? Neváhejte, rádi vás mezi sebou přivítáme, uzávěrka příštího vydání je již na štědrý den! Čím více šikovných lidí, tím lepší výsledky!

Za kolektiv redaktorů Michaela Daňková, šéfredaktorka, a Lucie Svozilová, grafička, G4.D

Přehled_vítězů_celorepublikové_soutěže_„Školní časopis a noviny roku 2014“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *