Naše studentky vystoupily na festivalu Orlovské múzy

Ve středu dne 19. 10. 2016 se v kulturním domě v Orlové konal již třetí ročník festivalu Orlovské múzy. Naše škola s tímto festivalem již v minulosti spolupracovala, a proto se organizátoři i tento rok na nás obrátili s prosbou o pomoc ohledně vystoupení.

Podařilo se vytvořit velmi emotivní a dojemné vystoupení, které mělo ukázat, na čem v životě záleží. Jak důležitá je láska a co bychom si bez ní počali. Upřímně si myslím, že nejkrásnější bylo to, že se do vystoupení zapojili jak senioři, tak teenageři a děti ze školky. K tomu všemu jsme při vystoupení byli zobrazeni jako andělé.

Kromě nás tam vystupovali také zdravotně postižení. Jejich vystoupení byla ohromující. Pobavily nás scénky, zpěv a dokázali nás i roztančit. Po občerstvení jsme trpělivě čekali na výsledky. Porotě jsme se natolik líbili, že nám udělila čestné první místo. Nešlo však o vítězství, ale o to, abychom se všichni společně pobavili a uvědomili si, co vše se může stát a že je zapotřebí si užívat každého dne do poslední chvíle.

Děkujeme Domovu seniorů Pohoda za příjemně strávené chvíle.
Za zúčastněné studentky V2.A a O3.A Jana Waloszková

orlovskemuzy1 orlovskemuzy2

orlovskemuzy3 orlovskemuzy4