Naši žáci získali medaile v soutěži Běh osvobození

Dne 5. května 2015 jsme se jako každý rok zúčastnili soutěže s názvem Běh osvobození, pořádané v centru Orlové. Ani tentokrát se naši studenti v početném startovním poli neztratili a vybojovali několik medailí.

Nejúspěšnější byla štafeta starších hochů ve složení Ondřej Kyjonka, Martin Adamczyk, Martin Kulíšek a Jakub Gřunděl, kteří ve své kategorii zvítězili.

Výborné třetí místo vybojovala štafeta starších dívek ve složení Magdaléna Gencová, Jana Kubošová, Hana Kubošová a Kristýna Pechová. Z mladších studentů si skvělé třetí místo vybojovala také štafeta ve složení Bára Rulíšková, Krystýna Šotková, Dominika Hoťková a Hana Gabzdylová. Nejen těmto, ale i všem dalším běžcům děkuji za skvělou reprezentaci školy a přeji mnoho dalších sportovních úspěchů.