Pěvecký sbor vystoupil v Senátu České republiky

Ve středu 2. prosince 2015 jsme se s naším sborem vydali do Prahy, abychom vystoupili v Senátu České republiky u příležitosti vyhlášení „Vesnice roku 2015“. Na dlouhou cestu jsme si zvolili přepravu vlakem, konkrétně naším oblíbeným RegioJetem, kde většina našeho osazenstva ochutnala něco z palubního menu a užívala si několikahodinového odpočinku.

Po příjezdu jsme se ubytovali v Hobbycentru Amfora na Pankráci a hned poté jsme se vydali do centra, abychom si vychutnali vánoční Prahu a nasáli atmosféru Vánoc, prohlídli si trhy na Staroměstském nebo Václavském náměstí a nakoupili nějaké dárky pro své blízké.

Brzké vstávání a balení nás značně vyčerpalo, ale všichni jsme byli velmi nadšeni z krásných prostor Valdštejnského paláce a z malého občerstvení, které pro nás bylo nachystáno. Celé naše vystoupení klaplo na jedničku, po něm následovala série reprezentativních fotografií a už jsme spěchali na vlak.

Z Prahy jsme se vraceli obohaceni o nové zážitky a zkušenosti a doufáme, že naše vystoupení v Senátu ČR nebylo poslední.

Kateřina Eichlerová, G6.A

Praha_Senát_ČR3 Praha_Senát_ČR2 Praha_Senát_ČR1