Vítězství a další úspěchy v krajském kole Soutěže v programování

Zlatý Adam Ivora z G8.A, stříbrný Nikolas Trentin z G4.D a šestý Šimon Janča z G4.D – to je přehled úspěchů našich gymnazistů v krajském kole letošního 31. ročníku Soutěže v programování.

Soutěž se konala v pátek dne 21. dubna 2017 na SPŠ elektrotechniky a informatiky v Ostravě. Soutěžilo se v kategoriích Programovací jazyky – žáci a mládež, Programování mikrořadičů a Aplikační software – Tvorba webu. Na řešení úloh byl vyhrazen čas 4 hodiny.

Adam Ivora soutěžil v kategorii Programovací jazyky – mládež, Nikolas Trentin a Šimon Janča soutěžili v kategorii Tvorba webu.

Adam Ivora s velkým bodovým náskokem zvítězil, Nikolas Trentin získal 2. místo a Šimon Janča obsadil 6. místo. Adam Ivora i Nikolas Trentin se probojovali mezi 30 nejlepších soutěžících v ČR a postupují do celostátního kola této soutěže, které se bude konat od 23. 6. 2017 v Hradci Králové – http://talentovani.cz/aktualni-rocnik-sp  

Srdečně blahopřejeme našim studentům ke skvělým výsledkům v soutěži, velmi děkujeme za reprezentaci naší školy a jako maturantům jim přejeme hodně úspěchů ve studiu na vysokých školách i v dalším životě.

Ing. Marta Slawinská

KK SP Adam Ivora KK SP Nikolas Trentin KK SP Simon Janca

Adam Ivora Nikolas Trentin

 Šimon Janča