Vítězství a další úspěchy v Orlovské soutěži v informatice

Dne 8. dubna 2016 se uspořádala Střední odborná škola NetOffice School v Orlové jubilejní 20. ročník Orlovské soutěže v informatice.

Soutěžilo se v 5 kategoriích – Grafika, Wordprocessing, Programování, Webové stránky a Lego Mindstorms. Rozsahem témat je tato informatická soutěž ojedinělá a tak přilákala celkem 67 účastníků z 10 různých škol Moravskoslezského kraje a ze 2 zahraničních škol (Polsko a Slovensko).

Naši gymnazisté uspěli zejména v kategorii Grafika s vytvořenými  plakáty na zadané téma: Nahradí digitální dokumenty papírové? Soutěžní dvojice Gabriela Muchová & Jan Adamčík ze třídy G7.A zvítězili a Kristýna Kiliková ze třídy G3.A obsadila 3. místo. Také 4. místo Adély Téglové ze třídy G7.A v téže kategorii je velmi dobrým výsledkem. Blahopřejeme!

I v kategorii Wordprocessing se naši žáci neztratili. V první polovině žebříčku obsadila 4. místo Kristýna Mihalová z G5.A, 6. místo Adam Ivora z G7.A a 8. místo Barbora Kováčová z V2.A. Ostatní účastníci z naší školy získali při porovnání s konkurencí cenné zkušenosti do budoucna.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.
Za učitele informatiky Ing. Marta Slawinská

Oficiální zpráva s výsledkovou listinou ze všech kategorií

Diplom Gabriela Muchová Diplom Jan Adamčík Diplom Kristýna Kiliková