Vítězství a další pěkná umístění v grafické soutěži ET Professional

Ve čtvrtek 4. 6. 2015 se  konalo na Obchodní akademii a Vyšší odborné škole sociální v Ostravě finálové kolo 2. ročníku regionální soutěže ET Professional pro žáky středních škol Moravskoslezského kraje.

Jednalo se o poměrně náročnou grafickou soutěž složenou ze dvou částí. V domácím kole naše studentky vytvářely tři fotomontáže v profesionálním programu Adobe Photoshop na jedno ze dvou zadaných témat a zkompletované grafické výstupy odeslaly během května organizátorovi soutěže. Po vyhodnocení domácích prací všechny tři naše žákyně obdržely pozvánku do finále v Ostravě. Ve finálovém kole přítomní žáci i jejich učitelé zhlédli a ohodnotili zaslané soutěžní grafické práce dle určených kritérií a poté na soutěžící ještě čekal elektronický znalostní test z oblasti počítačové grafiky a multimédií. Vyhodnocením domácího kola, teoretického testu i bodovým ohodnocením prací publikem vzniklo celkové pořadí soutěžících.

AspireSwitch10Vítězství v soutěži s hlavní cenou v podobě tabletu Acer Aspire 10 získala Adéla Téglová z G6.A.
Anna Keprdová a Veronika Jastrzembská z téže třídy obsadily 4. a 5. místo také s věcnými cenami.

Srdečně blahopřejeme našim gymnazistkám ke krásnému umístění a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Rovněž děkujeme organizátorům za inspirativní témata soutěže, vlídné přijetí s příjemnou atmosférou a hodnotné ceny. Našim studentům přejeme hodně dalších grafických nápadů a radosti z tvůrčí práce.

Ing. Marta Slawinská a Ing. Marie Szypková

   Oficiální zpráva o soutěži od pořadatelů      Přehled soutěžních prací na 1. – 5. místě

Průběh grafické soutěže očima Adély Téglové + její vítězná práce     Fotogalerie ze soutěže ke zhlédnutí

Diplom Adéla Téglová ET_Professional

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *