Podzimní atletické závody

Ve čtvrtek 26. září 2019 se konal v Českém Těšíně Středoškolský pohár v atletice. Naši školu reprezentovaly dva týmy.

Dívčí tým tvořilo 12 závodnic, které soutěžily v běhu na 60 m, 200 m, 800 m, skoku do dálky a do výšky, vrhu koulí a štafetě 4 x 200 m. Byly to: Terka Daníšková z O 3.A, Bára Rulíšková, Krystyna Šotková a Lucka Krenželoková z G7.A, Natka Teslíková, Lucka Kopecká a Terka Galgaňáková z G1.C, Natka Ondruchová z O1.A, Ady Szubrytová z O1.A, Natka Springerová, Valy Galgaňáková a Saša Kvaková z G5.A

Tým hochů tvořilo 11 závodníků, kteří soutěžili v běhu na 60 m, 400 m, 1500 m, skoku do dálky a do výšky, vrhu koulí a štafetě 4 x 200 m. Byli to: Břeťa Jančar z G3.C, Petr Navrátil a Ondra Zelníček z G4.C, Petr Gajdošík a Aleš Pekárek z G7.A, Martin Sluka z V2.A, Ondra Zelníček z G1.C, Danek Tarkowski z O2.A, Marek Korta a Martin Klos z G5.A a Petr Havlásek z T2.C.

I přesto, že počasí nebylo ideální, řada závodníků předvedla výborné výkony a někteří si vytvořili nové osobní rekordy. Po závěrečném sečtení bodů získaly oba týmy krásné 3. místo.

Všem sportovcům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů.