Úspěchy v přespolním běhu

V úterý 24. září 2019 proběhl v Havířově již tradiční závod v přespolním běhu družstev. Naši školu reprezentovaly čtyři týmy.

Nejúspěšnější byly středoškolačky (Terka Daníšková z O3.A, Krystyna Šotková a Bára Rulíšková z G7.A a Terka Schyrmerová z G2.C), které svou kategorii vyhrály a postoupily do krajského kola.

Druhé místo získaly v kategorii starší žačky kvartánky Klára Stanieková, Kristýna Kochová, Kája Klotková a Linda Kleinová společně s terciánkami Hankou Tešnarovou a Magdou Šajbanovou.

Třetí místo získaly v kategorii mladší žačky sekundánky Adriana Ponczová, Nela Jiříčková, Eliška Slaná společně s primánkami Barčou Solichovou a Nikol Šerudovou.

Třetí byli také středoškoláci Martin Sluka z V 2.A, Danek Tarkowski z O 2.A, Marek Korta a Adam Urban z G 5.A, Aleš Pekárek z G 7. A a Petr Havlásek z T 2.C.

Všem sportovcům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a dívkám přejeme mnoho úspěchů v krajském kole.