Žáci mohou využít skvělé nabídky jazykově-poznávacích pobytů v zahraničí

Gymnázium a OA Orlová je úspěšným příjemcem grantu v rámci projektu OPVK Výzva 56.   V rámci projektu bude mít 80 studentů možnost zúčastnit se v říjnu a v listopadu 2015 dotovaného jazykově-poznávacího pobytu v zahraničí. Pobyty jsou spojené s poznáváním reálií a výukou v jazykové škole (min 9 hod jazyka) a jsou určeny pro žáky nad 15 let.

Německo (6denní jazykově poznávací pobyt v Berlíně, s výlety do Postupimi a Drážďan) –  pro 30 studentů

Jazykově poznávací pobyt se uskuteční 9. – 14. 11. 2015. V ceně je zahrnuta polopenze (kontinentální snídaně a teplá večeře), doprava klimatizovaným autobusem, 5x ubytování ve vícelůžkových pokojích (WC a koupelna společná), komplexní cestovní pojištění. Jazykový kurz zahrnuje 12 lekcí výuky v prestižní jazykové škole GLS Berlín. Po absolvování programu obdrží každý účastník certifikát o účasti v jazykové škole (skupinky po 10-15 s rodilým mluvčím). Celková cena zájezdu je 10 650 Kč. Nutná spoluúčast studenta činí 1500 Kč. Do ceny nejsou započítávány nutné výdaje v souvislosti s návštěvou památek ve výši 40 Eur. Přihlášky (termín odevzdání: 7.9.2015) a kritéria výběru jsou k dispozici u jednotlivých vyučujících, veškeré informace také na Moodle (sekce Informace pro rodiče) nebo je získáte na emailu petra.moskva@goa-orlova.cz  (kabinet 165).

Anglie (8denní jazykově-poznávací pobyt v jižní Anglii s výlety do Londýna, Portsmouth, Salisbury, Stonehenge) – pro 40 studentů

Jazykově poznávací zájezd se uskuteční v termínu 18. – 25. 10. 2015. V ceně je zahrnuto:

– doprava klimatizovaným autobusem
– 2x trajekt přes kanál
– 5x ubytování v anglických rodinách, 5x snídaně, 5x večeře, 5x obědové balíčky
– komplexní cestovní pojištění
– 12 lekcí výuky angličtiny, materiály k výuce
– vstup do Toweru

Celý výukový zájezd je hrazen z projektu. Studenti si hradí výdaje na vstupy. Doporučené kapesné a výdaje na vstupy cca 60,- GBP.

Přihlášky jsou k dispozici u Mgr. Lorencové na budově B a Mgr. Pokorné na budově A.
Veškeré informace také na Moodle (Informace pro rodiče) v týdnu od  7. 9. 2015

Španělsko (7denní jazykově-poznávací letecký pobyt) do Barcelony a okolí – pro 10 studentů

Letecký jazykově-poznávací pobyt do Španělska se uskuteční 5. – 11. 10. 2015. V ceně je zahrnuta polopenze formou bufetu, 6x ubytování v hotelu 2*/3* na pobřeží Costa Brava/Maresme ve 3-4lůžkových pokojích, výlet do Barcelony a na Montserrat mikrobusem s českým průvodcem, komplexní cestovní pojištění. Dále cena zahrnuje také jazykový kurz v rozsahu 9 vyučovacích hodin v jazykové škole Multilingua. Po absolvování výuky obdrží každý účastník certifikát. Dotace k zájezdu je 13843 Kč na studenta. Studenti hradí pouze letenku 5607 Kč a cestu vlakem do Prahy a zpět. Do ceny nejsou započítávány vstupy do památek a kapesné ve výši 100 Eur.

Přihlášky: do 4. 9. 2015

Další informace získáte na emailu michaela.golatova@goa-orlova.cz  (kabinet 304).

Propagační leták ke stažení

LOGO

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *